| traceurpkvictor a întrebat:

Am un Samsung Corby S-3650 si mi s-a spart PROTECTIA. As vrea sa stiu cat costa sa o inlocuiesc. Multumesc anticipat! DAU FUNDA!

13 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Te referi la folia de protectie? Daca da, este in jur de 12ron la orice service gsm

| dragoshellu a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Nu este 12 lei, poate decat un fake cea originala e vreo 100 lei.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dragoshellu):

Hmm,este 12 lei, eu ma refer la folia de protectie, nu stiu la ce te referi tuhappy

| dragoshellu a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Da, draga pentru toti necunoscatorii folia de protectie e in jur de 100 lei, cel putin atat e pentru mobilul meu, iphone 4, poate pentru alte telefoane e mai ieftina! bye

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dragoshellu):

laughing Vai de capul unora... Mai sus ai mentionat folie pentru un Samsung, ai cumva Samsung 4? Penibil. Sa ai o zi buna. P.S: Mai usor cu minciunelele ca iti creste nasul.

| traceurpkvictor explică (pentru dragoshellu):

Nu! Stii telefonul asta, si toate in general au display, ecran protector si folie. Eu ma refeream la ecranul ala de protectie. Folia am dat-o de mult jos nu are rol decat de a nu se zgaria ecranul si ecranul protecto protejeaza display-ul. Pe mine ecranul ma interesa!

| dragoshellu a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Fata cred ca ai capul din carton rolling on the floor, stiu asa esti tu mai impertinenta de obicei ( cred ca ti-au zis mai multi ) daca nu ma crezi ca am iphone 4 ceea ce tu nu ti-ai putea cumpara niciodata ( viata ta valoreaza mai putin decta telefonul meu ) shut up! ( app doresti o poza cu iphone -ul meu )
Sent from my iphone 4 via tapatalk

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dragoshellu):

Doamne,esti vai de tine!rolling on the floor Ma baiatule,du-te la un psiholog. Stai linistit in legatura cu Iphoneul,am avut mai multe telefoane decat ai tu degetele happy Eu m-am referit la faptul ca tu ai scris in intrebarea ta de un Samsung,nu de un Apple, cap patrat. P.S: Mai mananca, cresti si ne auzim.

| dragoshellu a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Mucles

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dragoshellu):

laughing. Atat de duce capul, atat zici.

| dragoshellu a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Pai am invatat de tine rolling on the floor)

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dragoshellu):

Nici macar nu ai o coerenta in ceea ce spui.Esti un caz pierdut. Adiohappy

| dragoshellu a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Pentru ca tu esti impertinenta,