| Banibanibanibanibani a întrebat:

Dati mi site-uri pentru telefonul Samsung corby 3650. Ce aplicatii pot descarca de pe el, si ce jocuri? Vreau sa fie anumit pentru telefonul corby. Dau funda. Thank you. big grin

1 răspuns:
| geo9919 a răspuns:

Avand in vedere ca e android ia-ti pe telefon aplicatia Google Play Store. de acolo descarci multe alte aplicati... uite link: https://play.google.com/store prima data incearca sa descarci ceva, ca sa iti apara fereastra cu creaza cont si pentru a se descarca scurtatura pe telefon. funda? big grin