| MadalinaElly a întrebat:

Buna,am un telefon Samsung gt-e2121b ..care nu se mai incarca sad
ce credeti, nu mai este buna bateria?

Răspuns Câştigător
| Northwind a răspuns:

Buna! Este posibil sa fie de la baterie si sa trebuiasca sa o schimbi, dar poate fi si de la incarcator, poate este stricat. Iti recomand sa mergi la cineva specializat in astea ( sa ii duci si incarcatorul si telefonul) si acolo o sa iti spuna ce sa faci si vei rezolva problema. Bafta:*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil, verifică cu altă baterie și atunci știi exact ce este.
O zi excelentă!
Pa, pa.

| daηă a răspuns:

Ori bateria nu mai e bună, ori trebuie schimbat încărcătorul, sau poate chiar priza în care ai băgat încărcătorul nu e bună. Dar ca să fi sigură, mergi cu el la un service.

| albastrualb77 a răspuns:

Mai mult ca sigur bateria e de vina.

| Fresh a răspuns:

Buna! da bateria s-ar putea sa fie. totusi du-l la un servicehappy

| drogh a răspuns:

Poate că este din cauza bateriei sau încărcătorului. Încearcă să le schimbi pe amândouă să vezi dacă merge. Dacă nu, trebuie să te duci la cineva care se pricepe în aşa ceva să-ţi explice şi să-ţi rezolve.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doua variante: ori bateria, ori incarcatorul. Daca il mai ai in garantie du-te sa ti-l repare ei la service! Bafta!

| sorin93 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu este bateria de vina..incearca cu un alt incarcator sa vezi daca incarca, daca nu sa nu fie din telefon de la mufa unde intra incarcatorul sau ceva pe placa.