| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Am un telefon Samsung Galaxy S III 19 300.
Alaltaieri mi s-a descarcat bateria si l-am pus la incarcat tocmai astazi, insa nu se mai incarca.
Telefonul surorii mele care are aceeasi marca se incarca la acelasi incarcator. Cand bag bateria ei in telefonul meu, acesta functipneaza normal, dar cand bag bateria mea in telefonul ei, acesta nici nu se deschide si nici nu se incarca, ceea ce dovedeste ca problema e la bateria mea. Ce Credeti ca ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Just4Joker075 a răspuns:

Lasa-l fara baterie cateva ore si o sa iti mearga