| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Am vazut acum vreo 3 ani o imagine de dimensiunile unui wallpaper, pe softpedia, roportal numai tin minte exact... posta un tip imaginea, si ne spunea sa gasim toate formatiile, in poza era: in dreapta o cladire sau o ambulanta, in fata era o benzinarie cu o cladire si in stanga numai tin minte, ambulanta semnifica trupa:Spitalul de urgenta, pe o cladire era facut un grafitty cu numele numai stiu carei trupe etc...
Poate a cotrobait cineva softpedia-ul si a vazut-o din greseala...multumesc mult si dau fundita +++ voturi!

2 răspunsuri:
| Hăgiul a răspuns:

Cauta pe Google imagini: guss band image si o sa o gasesti.

| Hăgiul a răspuns:

Guess*