| bogdanz04 a întrebat:

am avut o imagine pe card-ul meu si din greseala l-am formatat dar am apucat sa bag acea imagine pe destokop.Cum fac sa am imaginea respectiva in pc pentru a o putea posta pe facebook?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Fn+Insert=Print Screen
Acum depinde si ce pc ai.
Daca nu reusesti descarca un program de genul Fraps si o sa mearga perfect.
Succes!

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Fa print screen.
Succes!

| bogdanz04 explică (pentru WR104):

Fi mai explicit ca eu nu prea ma pricep la chestiile astea care le spun eu ''Termeni Tehnici''

| bogdanz04 explică (pentru WR104):

Adică FN+INS?

| WR104 a răspuns (pentru bogdanz04):

Fn+Insert=Print Screen
Acum depinde si ce pc ai.
Daca nu reusesti descarca un program de genul Fraps si o sa mearga perfect.
Succes!

| Ormus2 a răspuns:

Salut! păi dacă ai imaginea aia pe desktop înseamnă ca îl ai și pe calculator iar dacă vrei să vezi unde este dai clic dreapta pe desktop și de acolo selectezi opțiunea -personalised-(windows 7) dai clic pe el se deschide o fereastră și dai clic pe wallpaper și acolo sus îți arată arată locația fișierului(C:\user\...\my picture\ etc depinde unde este salvat Baftă!

| bogdanz04 explică (pentru Ormus2):

Eu am windows xp

| Ormus2 a răspuns (pentru bogdanz04):

Momentan există imaginea pe desktop? dacă da du-te la optiunea unde schimbi wallpaper-ul (imaginea)