| Diana_7116 a întrebat:

Ce prefera baietii, fete timide sau tupeiste?

Răspuns Câştigător
| HH_2726 a răspuns:

Eu cred thinking ca baieti prefera fete nici prea tupeiste nici prea timpide, putin din fiecare big grin

8 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

La mijl adica colpilaroase dar nu prea copilaroase timide dar nu prea timide si putin serioasetongue

| YoungSteve a răspuns:

Timide; X

| soare a răspuns:

Depinde de caracteru fiecarui baiat mie imi plac cele intre dar si mai ales sincere

| JuLien a răspuns:

Nici timida.nici tupeista...pe la mijlocwinking

Răspuns utilizator avertizat
| S_6864 a răspuns:

Mie cele mai timide pentru ca se dovedesc a fi cele mai de treaba.alea tupeiste sunt prea pline de sine si cred ca daca incearca au toti baietii la picioare. cele mai dragute cupluri sunt cele cu baiatu' tupeist si fata timida :3

| Laminin a răspuns:

Hei!
Cei din ziua de azi prefera fetele tupeiste, putini mai gasesti care se uita si la sufletul unei fete, nu numai la corpul lor happy
Gbu :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, eu prefer fetele care sunt corecte si sincere, fie ca sunt timide sau tupeiste, sa fie ea insasi.