| OMarmotaO a întrebat:

amo si eu o intrebare legata de jocul barn buddy.seara am plantat seminte de lalea si a doua zi cand am intrat a disparut jumatate din flori...cainele avea mancare tot ok dar fara floricrying
ce credeti ca s-a putut intampla?

Răspuns Câştigător
| Teils a răspuns:

Buna! Nu ti le-a furat nimeni asta inseamna ca a aparut o problema in sistem (BUG), se mai intampla.

4 răspunsuri:
| Lorє๔คnค a răspuns:

Cred ca un vecin le-a furat.

| Pinkky10 a răspuns:

Exista un program care iti fura chiar daca ai caine... dar din cate am inteles eu si tu primesti mai multi bani...deci e bine daca iti fura cineva si cainele tau nu doarmetonguehappy

| adytzu2010 a răspuns:

Cineva a adaugat buruieni si gandaci la laleaua ta si peste noapte sa descompus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un program care iti fura chiar daca ai caine happy