| MaRy9726 a întrebat:

:* As dori niste statusuri mai de viata triste daca se poate :d:<.Dau FUNDA tongue Merci!

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

"pun acest status trist in speranta ca cineva va intra pe mine si ma va intreba de ce sunt trista, pentru ca sufar de atentie si sunt o persoana extrem de boring."

| MDenisee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KA5QwAhmdZ4 ia si asculta melodia asta si lasa tristetea :)

| devilmaycry4 a răspuns:

Viata este o tragedie pentru cel care simte si o comedie pentru cel care gandeste.

Traim intr-o lume mult prea dura care nu gandeste atunci cand fura un vis inocent dintr-o inima pura

Toate trec! asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme.

http://www.statusulmeu.tk/statusuri/statusuri-de-viata
http://www.statusulmeu.tk/statusuri/statusuri-triste

| JustD3x a răspuns:

Nu fi trista iesi cu prieteni la o plimbare uitati-va la un film (groaza comedie) glume cat cuprinde farse mai bine.O singura viata ai si tu la fel ca toti ceilalti