| IuliaTeodora98 a întrebat:

as dori sa imi spuneti cand revine pe piata la jocul lady popular cardul de fitnes. Multumesc. Funda!

Răspuns Câştigător
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Pentru a obtine cardul de fitness trebuie sa intrii la Market. In stanga iti va aparea o "panglica" portocalie. Pe ea sunt mai multe butoane. Trebuie sa dai click pe Others si apoi sa alegi cardul de fitness.

Sper ca ti-am fost de ajutor desi intrebarea nu era foarte clara. Daca nu la asta te refereai te rog sa fi mai explicita.happy

3 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Nu te supara dar jocul lady popular are virusihappy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A revenit deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A revenit deja.