| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe lucruri despre jocul lady popular.

2 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

E un joc fff frumos! oana are dreptate, costa operatiile dar pana la urma o sa reusesti sa ii aduni pentru ca iubitul iti ofera mai multi bani. uite aici : http://help.xs-software.com/....../game.html vei gasi tot ce vrei sa stii. daca nu, mai arunca cate o privire si pe forum! pup

| oana_8373 a răspuns:

La inceput e foarte frumos. dar dupa cateva levele devine asa complicatcryingiti trebuie o multime de bani pentru operatiile la sani si pentru o rochie... o gramada. e cam greu parerea mea, dar in acelasi timp super!