| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa-mi spuneti daca stiti cum sa-mi instalez DC++ Strong si normal de unde sa-l descarc. Mersi >multbig grin

4 răspunsuri:
| eu17 a răspuns:

Salut. Il cauti pe google, il descarci, il dezarhivezi si ii faci setarile. Daca e insuficient imi zici. si iti explic mai multe.o zi buna!

| aleks4ever a răspuns:

Exact cum au spus ceilalti membri, daca nu te descurci da-mi add la alleks_4_ever (@yahoo.com) si it voi spune pas cu pas si cum se instaleaza huburile fara de care nu functioneaza

| Aly_7627 a răspuns:

Probabil nu o sa ma descurcrolling on the floor o sa-mi bag id-ul tau. mersi:*