| SiminaSalvadore a întrebat:

as dori sa stiu unde pot citi Jurnalele Vampirilor caretea a 3, Lupta.
Asa ca : Unde o pot citi?
Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AmaliaMocanu a răspuns:

Pai poti astepta sa apara la revista Bravo! Eu am luat primul volum l-am citit in doua zile si il astept pe al doilea! Al treilea ar putea aparea pe 24 februarie! Eu cam asa stiu...Sau o poti comanda de pe net

| tinaHd a răspuns:

Revista Bravo

| SiminaSalvadore explică (pentru AmaliaMocanu):

Stiu,eu le am pe amandoua, si l-am citit in 3 zile (3 zile una si trei zile cealalta), insa vroiam sa le citesc in avens ca sa aflu daca Elena a murit pana la urma si cine a castigat dintre Damon si Stefan!

| SiminaSalvadore explică (pentru tinaHd):

TinaHd, imi cer scuze, trebuia sa precizez online!

| tinaHd a răspuns:

Mersi de funda:*