| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Aş dorii să-mi fac un canal de youtube cu diferite pamflete la adresa anumitelor tipuri de oameni dar nu ştiu ce nume să-i dau. Aş vrea ceva care să conţină şi numele meu (Adry ) dar n-am nicio idee. Mă ajutaţi? big grin

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Fun life?
A life of fun?
Smylehappy with me?

15 răspunsuri:
| OMEGALIN a răspuns:

Pam pam flete by Adry big grin

| Adry05 a răspuns (pentru OMEGALIN):

Păi, faza e că nu voiam doar pamflete. Asta am vrut pentru început dar voi continua şi cu alte idei. Deci ceva mai general? Am scris asta într-un comm, dar văd că nu s-a postat.

| OMEGALIN a răspuns (pentru Adry05):

Pai nu imi pot da seama, la ce te referi prin general?
Videouri amuzante, stiri, etc? despre ce? happy big grin

| Adry05 a răspuns (pentru OMEGALIN):

Videouri amuzante. Şi vreau un nume scurt şi uşor de reţinut gen : Tequila1428 (vblogul ei dacă îl şti ) dar care să conţină dacă se poate şi Adri sau Adry.

| OMEGALIN a răspuns (pentru Adry05):

Pai poti incerca ceva de genul Adry(anul in care te-ai nascut)
Sau daca tot e amuzante, ce zici de AdryFunny? laughing

| Adry05 a răspuns (pentru OMEGALIN):

Sună cam prea simplu. happy Aş vrea totuşi ceva cu mai mult sens să zic aşa.

| OMEGALIN a răspuns (pentru Adry05):

Adry's funny videos?
laughing

| Adry05 a răspuns (pentru OMEGALIN):

E cam prea simplu totuşi. Îmi poţi da ceva şi fără 'Adry' dar să sune mai... nu ştiu, original. big grin

| Adry05 a răspuns (pentru OMEGALIN):

Aş vrea ceva dintr-un singur cuvânt big grin.

| OMEGALIN a răspuns (pentru Adry05):

Adr sau Adry (cu majuscule)
Smile
Be Happy
Acestea cum sunt? happy

| Adry05 a răspuns (pentru OMEGALIN):

Of, deja îmi pare rău că te stresez atâta laughing Bagă-mă pe mess şi vorbim acolo dacă e. o_adriana_t (o mic )

| OMEGALIN a răspuns (pentru Adry05):

Fun life?
A life of fun?
Smylehappy with me?

| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Taci si fugi laughing

| Adry05 a răspuns (pentru ♀ кɨđµ°♀):

Ăsta a vrut să fie un nume sau un comm răutăcios?