| pika a întrebat:

As vrea cat mai multe informatii despre liceul de arte Octav Bancila, Iasi.Nu stiu cand se dau probele pentru admitere pentru anul 2011 si as vrea sa aflu cat mai multe legate de acest subiect.De exemplu cei care sunt la acest liceu si au dat proba de admitere pentru muzica, la un instrument(chitara) vreau sa aflu ce intrebari li s-au pus sau ce au trebuit sa faca. Daca aveti informatii lasati id`ul.Multumeschappy

1 răspuns:
| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Bun gasit. Nu am tangenta directa cu Liceul "Octav Bancila", dar sunt din Iasi. :) Iar in legatura cu intrebarea ta, informatii poti afla la 0 232 276 087 sau la cnaob.is@gmail.com

Informatii preluate de pe: http://iasi.einformatii.ro/......ontent.php

Sper sa-ti foloseasca. Succes si mult bine.

Cu respect, Marius din Iasi.