| larry17 a întrebat:

as vrea sa devin reprezentant Lady's. Poate sa-mi dea si mie cineva mai multe detalii despre asta.cum pot sa ma inscriu? ce beneficii am? pot sa ma inscriu daca nu am 18 ani? sunt bune produsele? astept raspunsuri :* :*

3 răspunsuri:
| fearlessss a răspuns:

Poti sa te inscrii de pe site-ul ladys.Nu trebuie sa ai 18 ani.Eu am fost reprezentant si nu stiau nici parintii nici nimeni.dar trebuie sa dai anumite date.

| DiannaaMiha a răspuns:

Poti sa te inscrii si daca nu ai 18 ani vezi ca prin molluri sunt reprezentanti destia si vb cu ei, le spui ca vrei sa devii reprezentant si gata...din cate stiu eu trebuie sa le spui numele, nr de tel si sa fie si un parinte cu tine ca sa semneze ca este de acord

| elyd12 a răspuns:

Eu sunt reprezentant de aproximativ 2 ani.Intra pe http://blogul-pentru-tine.blogspot.ro/ si gasesti foarte multe informatii despre Lady's, dar si despre produse :)

Întrebări recente