| TeodoraMaria98 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Lady's cine poate sa imi dea mai multe detAlii sau daca vrea sa ma inscriebig grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te ajut eu!
Cum puteti sa castigati cu LADY'S - Metropolitan?

1. Profit direct din vanzarea produselor, clientilor dvs.
33% castig provenit din diferenta dintre pretul de catalog si pretul dv ca si reprezentant
Castigul dumneavoastra il obtineti din diferenta dintre pretul pe care il platiti cand luati produsele de la noi si pretul din catalog la care vindeti produsele clientilor dumneavoastra. Astfel la o comanda de 100 de lei castigati 33 de lei.
2. Discount suplimentar
10 % discount suplimentar pentru comenzi mai mari de 600 lei intr-o luna!
Daca dumneavoastra si reteaua creata de dvs plasati comenzi de mai mult de 600 lei intr-o luna, in luna urmatoare beneficiati de un discount suplimentar de inca 10% fata de pretul de reprezentant. Va rugam sa ne comunicati de indata ce va calificati pentru acest discount suplimentar telefonic, prin sms sau e-mail, pentru a va schimba statutul de reprezentant in cel de coordonator.
3. Bonus suplimentar de pe reteaua creata de dvs.
0-10 % bonus suplimentar din vanzarile ficarul membru noi din reteaua dvs.
Daca inscrieti o persoana in retea primiti 10% din vanzarile acelei persoane. Sa presupunem ca dvs ati recrutat-o pe d-na Popescu si d-na Popescu la randul ei a inscris-o pe d-na Ionescu. In acest caz veti primi 10% bonus din vanzarile d-nei Popescu si 5% din vanzarile d-nei Ionescu. Primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza: nivelul 1 - 10%, nivelul 2 - 5%, nivelul 3 - 2.5%, nivelul 4 - 1.25%, nivelul 5 - 0.62%.
Conturile raman active si acumuleaza bonus 3 luni de la ultima comanda. Dupa aceasta perioada conturile devin inactive si nu se mai acumuleaza bonusul. Conturile se reactiveaza daca plasati telefonic o comanda, in momentul in care ridicati aceasta comanda de la oficiul postal.
Îmi scrii în privat pentru mai multe detalii!
Pa, pa.

| Sipetan_Alin_1992 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Poti sa ma ajuty sa ma fac reprezentat layd, s

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Sipetan_Alin_1992):

Bună.
Cu cea mai mare plăcere.
Trecem pe privat.
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| aura3fan a răspuns:

Detaliile privind modalitatile de castig si formularul de inscriere le gasesti aici: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro
Pentru ajutor apeleaza-ma pe mess: aur_fan sau tel: 0769506875

| aura3fan a răspuns:

A aparut noul catalog Lady's valabil in perioada ianuarie - februarie 2012. Il puteti vizualiza aici: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro
Pentru detalii si lamuriri suplimentare E-mail me: aur_fan@yahoo.com

| Bijou a răspuns:

NU vrei sa fii consilier Forever?

| cristina_3183 a răspuns:

Nu vrei sa fi reprezentant Oriflame?

| AndreeaMe a răspuns:

Uite aici poti sa te inregistrezi ca reprezentant ladys. www.ladys-cosmetic.ro Ai acolo toate informatiile si un loc unde sa intrebi daca ai probleme! Bafta!

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| tomyflorin a răspuns:

Buna Maria, inscrierea la Lady's se face direct pe site www.ladys-cosmetics.ro,este gratuit. Dupa inscriere poti sa comanzi catalogul Lady's.Succes!

| livuc a răspuns:

Te poti inscrie aici: http://ladys.ro/promo/1/CL7d01oG

| Bocai_Georgiana_1998 a răspuns:

Cine vrea sa fie reprezentant AVON?

| Sipetan_Alin_1992 a răspuns (pentru Bocai_Georgiana_1998):

Da eu vreau
sa fiu reprezentat avon