| MariaDD a întrebat:

As vrea sa imi recomandati niste casti in ear bune. Bune = un sunet foarte clar, la fel si bass-ul. Daca a avut cineva de la Beats, cum sunt? Repet : casti in ear. Pret estimativ 500lei. Mai putin de 350 de lei nu vreau sa dau pe ele. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Da, am testat eu Beats. Cand le-am pus pe urechi si am vazut pretul, am crezut ca-s defecte. Atat de "bune" sunt. Nu ai specificat sursa pe care le folosesti, dar presupun ca le vrei pentru telefon sau alt device portabil fara pretentii. Urmatoarele Sennheiser sunt excelente pentru asa ceva, avand impedanta mica si nefiind pretentioase la amplificare.

http://www.avstore.ro/casti/sennheiser-cx-400-ii-precision/

| AlexandruManase a răspuns:

Poţi încerca Beats. Nu le deţin, însă le-am 'testat' la un coleg la şcoală. Bass puternic (Chiar şi replicile au bass-ul puternic)