| bPm a întrebat:

Salut internauti. Daca tot vine scoala.(cum vreti voi sa interpretati laughing ) as vrea sa imi iau niste casti sunt din Galati.dar asta nu conteaza. Daca ati putea sa dati cateva exemple de casti bune (sunet clar si bass puternic pana in 50 lei.) de preferat de la magazinele Altex (cel mai mic pret din Romania laughing ) sau Emag big grin ..Ms mult. Funda

App eu am Iphone si de asta vreau casti big grin

3 răspunsuri:
| ptr711 a răspuns:

Frate ia-ti Beats gasesti undeva la 700-1.000 lei casti super bune... fundahee hee?

| bPm explică (pentru ptr711):

Hm.m-am gandit la asta dar sunt prea scumpe eu ma gandeam la niste casti intraauriculare big grin Sony sau Samsung big grin

| ptr711 a răspuns:

In acest caz recomand Sony sunt de calitate superioara indiferent de tipul lor poti gasi ceva bun la 100-300 lei happy