| TipaDePePlaja a întrebat:

Imi e pofta de ceva dulce thinking ceva idei? (in afara de prajitura cu mere ca sunt satula de ea laughing )

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Pai ai putea sa dai mere pe razatoare si apoi pui zahar peste ele rapid simplu si e delicios^^

| LillyRose a răspuns (pentru MrSpooky):

Razalesti niste mere si sfarami biscuiti si e dulce sau griz cu lapte si cu budinca de vanilie

| TipaDePePlaja explică (pentru MrSpooky):

Daaa e bun =p~ mersi big grin

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Crema de zahar ars, salam de biscuiti, chec, negresasmugsmuglove struck

| LillyRose a răspuns (pentru caramela):

Budinca dce ciocolata,Tedi, briose, fructe =p~

| Akid a răspuns:

Popcorn cu caramel, raffaello facute acasa. prajitura din biscuiti.

| Luissa123 a răspuns:

Crema de zahar ars, bezea (cred ca e cea mai simpla )ai nevoie de zahar si albusuri de ou batute cu mixerul pana devine o crema teapana si stralucitoare)