| vassi523 a întrebat:

As vrea sa scriu o carte cu povesti de groaza si m-am intrebat urmatorul lucru:-Ce trebuie sa contina o poveste de groaza? Adica ce ar trebui sa scriu sau in ce fel ar trebui sa scriu ca sa fie mai inspaimantatoare?

Răspuns Câştigător
| xl0llip0px a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa fie de groaza.ar trebui sa descrii amanuntit infatisarea pesonajului inspaimintator.cum ar:ochii rosii din care ii curgeau singe sau dintii rosii care ii ieseau peste buza zgiriata.si cit mai multe evenimente de genu: auzi ca se clatina usa si. dupa ea. UN OCHI! apoi UN TZIPAT ASCUTIT! ceva de genu tongue.va iesi cu adevarat inspaimintatorrr D:

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Bagi din alea cu mortaciuni, sange, vampiri, fantome. Cand citeste cititorul, daca nu face infarct, cartea ta e slaba.

| Mariya5 a răspuns:

Super, adica si eu vreau sa fac acest lucru, dar a ajuns un fel de scenariu al unui film, asa ca l-am transformat in asa ceva, planuiam sa si filmez dar am treaba cu scoala, id meu este maria_boitos cu @yahoo.com la e-mail.Intra sa mai vorbim caci ma intereseaza subiectul. Poate scoatem cate ceva.winking

| mystery1girls a răspuns:

Incearca aici
http://sangesitrandafiri.wordpress.com
sper ca te'am ajutat