| larisahidecuti98 a întrebat:

As vrea sa stiu ce pot face ca calculatorul sa-mi citeasca cardul micro sd cu cititor si usb? Imi apare removable disk, iar cand apas nu imi intra pe card ci scrie insert disk F... Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Ce pot sa-ti spun vezi cardul sa nai probleme cu el daca nu vezi cititorul de carduri si la usb trebuie sa cauti programul telefonolui tau si sal instalezi dupa aia ai dai batai sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Cum pot sa te ajut este an felul urmator vezi sa nai probleme cu cititorul de carduri sau cardul si pnt usb cauta pe net programul telefonului tau si instaleazal dupa aia ai dai batai

| larisahidecuti98 explică:

Mersii robert35