| bogdanz04 a întrebat:

cum pot baga aplicatii(muzica, imagini...etc.) pe cardul de memorie microsd cu cititorul de card micro sd card reader(t-flash)? (pc-ul meu nu-i performant!) Dau funda P.S imi apare in my computer cv cu removable disk G:/ dau pe el imi intra si ne este nimic este ca si cum mi-ar citi decat stickul(stickul adica cititorul) si sa nu imi citeasca stickul cu tot cu card.

3 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Inseamna ca poate n-ai bagat cardul prea bine in adaptor. Dar daca nu vede nimic pe el inseamna ca e cardul gol, ca daca ar fi adaptorul gol nu ti-ar mai vedea deloc.

| bogdanz04 explică (pentru ILied):

Cardul nu este gol(e nou noutz) si chiar daca era trebuia sa imi apara in G:/ fisierele cardului(Music, Video....etc.)

| Ekcstsy a răspuns:

Mai intai bagi stickul in calculator si apoi cardul si intri acolo in g:/