| ionika2010_1947 a întrebat:

As vrea sa stiu ce preocupari pot avea pe timpul zilei. Mai mereu ma plictisesc din cauza vremii. Vreau raspunsuri urgent dar si cu mai multe idei. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Oana_5036 a răspuns:

Depinde cati ani ai... daca ai 8-9 ani poti sa cauti pe net jocuri, sa inviti o prietena la tine si sa povestiti

daca esti mai mare gasesti repede ceva de facut:facebook, hi5 sau suni o prietena si mai vorbiti!

| blue_9062 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema acum cu vremea asta, dar vorbesc in fiecare zi cu prietenele mele la telefon, ma uit la seriale pe calculator(gossip girl, heros)si filme si imi fac planuri pentru toata vara.Cam atat.Nu cred ca te-am ajutat prea mult dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am teme de vacanta, asa ca mai mereu stau si citesc sau scriu. dar in timpul liber stau pe trilulilu.ro, facebook.com sau ma joc http://www.jucati.ro/jocuri/Goodgame+Farmer...