| iCandy_1284 a întrebat:

BUna.as vrea sa stiu daca asi putea fi >remarcatasi cum?-pot face poze frumoase, dar cei rau cu natura.imi place mult.

Răspuns Câştigător
| edisonn a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te faci remarcata prin poze. nu iti pune prea mult viata pe net. vei regreta la un moment dat. mai bine plimba-te, respira aerul proaspat, decat sa te asteepti sa te remarce cineva pe net. nu poti sti cine e la celalalt capat, poate fi o farsa sau o bataie de joc uneori. nu cred in relatiile de pe net. in poze poti face sa arati foarte bine, sa le editezi, iar cand vei fi fata in fata cu persoana respectiva, sa fii sau sa fie dezamagit. mergi pe cunoasterea fata in fata, apoi vorbit pe net. daca te va placea din prima asa cum esti, nu iti mai poate reprosa defectele tale. si inca ceva:eu cred ca cel care trebuie sa iti fie alaturi, te accepta asa cum esti, si nu te judeca sau te critica. poate de comun acord sa te ajute sa schimbi cate ceva la tine sau el.nu ma refer sa te ajute material, ci sa fie cu tine, sa te sustine, sa arate ca ii pasa. nu stiu in ce masura te ajuta raspunsul meu, dar eu iti spun din propria experienta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vezi niste poze frumy pe http://theodor1998.wordpress.com/ dai la album foto si lasa si uh un comentariu:P