| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va cer o parere. Tocmai am vazut ca am primit un email de la Nelson Mandela FOUNDATION in care mi se spune ca id-ul meu a fost tras la sorti si ca am castigat. E si o scrisoare in lb. engleza in care mi se cer anumite date personale.
E o gluma?straight face
fara ironii, va rog.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este o gluma, este mai mult de atat, este o MARE TEAPA. Sper ca nu ai dat curs, daca ai facut-o s-ar putea sa ai necazuri. Numai bine!

| laurika890 a răspuns:

De obicei, chestiile astea sunt glume(si eu am priit o gramadaaa).
Acum nu stiu ce sa zic...