| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu niste idei pentru ce as putea sa ii cumpar mamei laughing Mai intai este 1 martie. apoi ziua ei care e pe 4 martie. apoi 8 martie iar cadou laughing si nu stiu ce as putea sa ii iau. de fiecare data cate ceva. dar n`am idee sad flori.martisoare. mai merg astea. dar de ziua ei as vrea ceva mai special. propuneri va roogbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

Ceva special? happy De ziua ta, mamico, in dar ti-am adus inima, si crede-ma, mamico, un dar mai frumos nu se putea big grin Hmm vorbind serios, ai putea sa ii iei ceva ce isi doreste (de exemplu mama a fost fff fericita ca i-am luat o esarfa cum vroia ea happy ) Sau poti sa-i faci un tort cu o forma mai speciala, sau un buchet mai deosebit de flori. Mama ta sigur va aprecia si cel mai mititel cadou happy

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Fa-i un cadou de genul "3 in 1", adica aniversezi 3 zile in una singura, sigur cadoul trebuie sa fie mai consistent si ca sa va folositi toti de el, cumpara un tort decorat cu un snur de martisor alb-rosu, alaturi asezi cu o garoafa naturala. Se va bucura, fii sigura.

| e m i l y a răspuns:

Ai putea sa'i faci ceva chiar tu... Un desen special, sa'i faci o bratara, un colaj cu poze de familie. Cele mai apreciate sunt lucrurile in care ai pus tu suflet.

| BuBuLyNa a răspuns:

Daca vrei ceva mai scump iai un set :cercei, inel si lantisor(3 in 1)
daca nu iti permite bugetul ii iei un martisor(cosar) de 1 martie ceva semnificativ, de ziua ei te gandesti si tu cam ce s-ar dorii(sau mai poti sai iei 40 garoafe daca implineste 40 ani sau cati implineste la multi ani!) si de ziua mamei un buchte frumos de flori
bafta!