| direcșănăr a întrebat:

In curand vine ziua de 8 martie, Ziua Mamei (desi eu cred ca ziua mamei este in fiecare zi) si as vrea sa ii cumpar ceva mamei mele.Ne certam destul de des dar eu oricum nu pot sta prea mult timp suparata. Mi-ati putea da niste idei de un cadou dragut? In ultimii ani i-am luat mai mult haine deci m-am hotarat sa ii mai iau si altceva. Dau FUNDA happy

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

O brăţară/un lănţic de argint, un portofel de piele, o carte (dacă are timp de citit), o geantă, un origami arabesque făcut de tine din culorile ei preferate (vezi tutoriale pe youtube)... sau o floare. Până la urmă o să se bucure pentru orice. Gestul contează şi faptul că te-ai gândit la ea.

| onasis1961 a răspuns:

Ceai zice de o floare Naturala in ghiveci! Decate ori are grija de ea se va gandi cu drag la tine! Bafta!

| InUtZaaa a răspuns:

Bijuteri,flori naturale o sa ii placa mult, sau ornament floral, sau un servici de cani de cafea sau farfuri:big grin