| PopStarInMyMind a întrebat:

Buna!
Aseara m-am uitat la Felinele pe Disney Channel si pot sa spun ca e o mare prostie! Cred ca singura fata normala dintre alea 3 ar putea fi Dorinda! In rest mi se par foarte fitoase! Voua cum vi se par, si de care dintre ele va place?

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Draga dar alea sunt actoare, asa sunt puse sa joace rolling on the floor

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Buna!
mie imi place filmul am vazut toate cele 3 filme si imi plac nu mi se pare ca au fite doar galeria cea neagra si bruneta

| Mangoo a răspuns:

Salut! Asa cred si eu, dar nu e vina lor, ele fac ce li se spune. Si preferata mea tot Dorinda este.

| RuxRawrr a răspuns:

Hei, mie tot de ea imi place. laughing
Mai ales aia neagra ma enerveazaaaa, are niste fite-n eaaa. Pfff, saracele puppy dog eyes. A da, mai imi place parul celelaltei fete... una blonda nu stiu cum o cheama =d.