| szmotovio a întrebat:

astazi am vrut sa sun o fosta colega, cand surpriza...apelez...se inchide brusc..nu zice sunteti in eteaua cosmote nu nimic
ce poate fi?

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Ori are telefonul inchis, ori a scos cartela din telefon, ori ti-a inchis imediat, ori nu a raspuns, ori au fost probleme in retea, ori era ocupata cu un alt apelant.

| macs3k a răspuns:

Poate era vreo problema cu reteaua, ai incercat sa suni mai tarziu?

| Tarta_Marius_1988 a răspuns:

Se mai intampla happy ai mai incercat odata? poate sa nu fi avut semnal sau nu mai are acea cartela happy si mie mi se intampla deseori happy

| szmotovio explică (pentru Tarta_Marius_1988):

Am incercat toata ziuacrying...saptamana trecuta avea aceasta cartela...