| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!

Am visat în scurt, deși nu dormeam cu gândul la ea, am visat precum că îmi sună telefonul, deschid telefonul fără a mă uita să aflu cine mă sună, iar când îl pun la ureche, o aud pe fosta rostindu-i numele fratelui ei pe căruia a vrut probabil să-i zică ceva, iar în jurul ei se auzea zarvă gen ca era în oraș în momentul când m-a sunat în vis, plus că era noapte. I-am zis că a greșit numărul și imi zice după puțin moment, " Ahh bine. " și îmi închide mai cu greutate după care verific să văd de pe ce număr m-a apelat și surpriză. M-a sunat de pe numărul ei. Aveți idee cum se poate traduce acest scurt vis? Este vreun mic semnal telepatic de la ea venit sub formă de vis? Sau se gândește la mine sau ceva de genul acesta?

Mulțumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sau tu ești ala de se gândește la ea?! thinking

| GeorgeMihai a răspuns (pentru Catrice):

Sub nicio formă și în nicio formă.
Hai să îți zic o chestie. Eu am examen scris pe data de 27 Martie pentru admiterea la școala de poliție după ce ieri am fost anunțat că am luat testarea psihologică. M-am pus la somn la ora 2 noaptea după ce toată ziua fost concentrat pe ceea ce am avut de învățat la gramatică. Cum aș putea să stau cu gândul la ea când mie pe 27 Martie îmi bate examenul la ușă? Deci, în niciun caz nu m-am gândit și nici nu mă gândesc la ea.

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Poate te gândeşti tu prea mult la ea sau îi este ei dor de tine

| ahselly a răspuns:

Sunt halucinatiile de la legale. lasa-le si ia-o pe calea domnului nostru, isus cristos

| floresdemayo a răspuns (pentru ahselly):

Se va pocăi negresit.