| suciu_6907 a întrebat:

mi se tot inchide calculatorul brusc ce poate sa fie? am reinstalat windosu si tot asa.

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Stiu eu ce e am patitao de multe ori vezi ca radiatorul la procesor sa steie pe procesor si ventilatorul sa se invarta si mai vezi daca mai are pe procesor pasta

| suciu_6907 explică (pentru paulthegame):

Si ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Tucică a răspuns:

Incearca sa-l cureti de praf, sau poate e ceva stricat in el.

| roxanaghiuzan a răspuns:

Trebuie curatat de praf.Asa am patit si eu il deschideam se incalzea si se inchidea.

| FreeDreams a răspuns:

Daca il aprinzi se stinge din nou? thinking Daca da am avut si eu aceeasi problema, a trebuit sa imi cumpar calculator nou. Se stricase o piesa inauntru, si mi s-a spus ca piesa aia costa destul de mult...era ceva legat de racire, nu imi aduc aminte sigur.
Iti sugerez sa ii arati calculatorul cuiva care se pricepe.

| suciu_6907 explică (pentru FreeDreams):

Il aprind se stinge din nou dupa 5 minute iar il pornesc si merge o ora dupa se stinge si tot asasad