| IoanaAndreea97 a întrebat:

Hei, TPU! Tocmai ce am castigat la concursul cangurul o tabara gratis in Poiana Zanelor, Bistrita. Mai e cineva pe aici care se duce, sau daca nu macar puteti sa-mi dati niste pareri cei care au fost acolo?

9 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Daaaa! eu ma dooc! nu am mai fost dar am auzit ca e fain! daca vrei ...trimite-mi ID de mess intr-un mesaj si vb mai mult! paaa kiss

| Ambasada a răspuns:

Heei.
Eu sunt din Sangeor-Bai. Un oras foarte apropiat cu Poiana Zanelor.
Dar aceasta nu e in Bistrita e putin mai departe.
E destul de tare. Am fost de vreo 3 ori si eu.
Sunt multe piscine. [Pe asta se bazeaza poaiana] Si cu apa calda si rece, e tare.
Si dormitoarele sunt super.
Sunt facute in diferite stiluri, chiar e frumos.
Uita-te aici http://www.poianazanelor.ro/galerie-foto.php si da la galerie foto.
Sper sa te distrezi. Felicitari pentru premiu.

| IoanaAndreea97 explică:

In ce cl esti, didi19? ca eu sunt seria a doua.

| sassy2000 a răspuns:

Buna. Si eu am castigat aceasta tabara. In ce serie vei veni? Eu sunt clasa a 4- a. Tu? Sunt din Ploiesti, la Colegiul National I.L.Caragiale. Tu? Ma numesc Neagu Ioana. Tu?

| ciufulica29 a răspuns:

Eu sunt seria 1) 25.06-02.07 sunt oana sirbu clasa a 4-a de la generala 24, timis, timisoara, 125 puncte

| didisor a răspuns:

Buna, sunt Diana din Focsani, clasa a aIVa. Si eu am castigat o tabara gratis in Poiana Zanelor.O sa ne vedem acolo. Am vazut pozele din anii anteriori (din Poiana Pinului ) si sunt foarte multe activitati pentru noi.Cred ca o sa fie frumos. Numai ca e un pic cam departe.

| didisor a răspuns:

Seria 25.06-02.07

| Unicorn1201 a răspuns:

Buna big grin. Sunt din Bacau, trec clasa a7a si voi veni si eu in seria a 2-a in tabara. Ne vedem acolo happy.

| tinut a răspuns:

Daca it-i place natura ie foarte frumos!, eu locuiesc prin zona