| moonlight2134 a întrebat:

aveti jurnale? Cum va simtiti dupa ce scrieti in el si cum ati ajuns sa aveti un jurnal? As vrea sa-mi spuneti fiecare povestea voastra in ceea ce priveste jurnalul...batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Cu toate ca sunt baiat am jurnal.
Mama mea a plecat acum 9 ani in Spania si am ramas cu tata si cu sora. Tata era plecat mai tot timpul de acasa,sora mea era cu prietenele,discotecile, iar eu nu aveam cui sa ma descarc, cui sai povestesc ce am facut la scoala si asa am inceput sa scriu lucrurile astea. Dupa ce terminam de scris ma simteam mult mai bine mai eliberat sufleteste.

3 răspunsuri:
| kqwjy a răspuns:

Hei.
Daa, am. si am avut.
imi amintesc de primul meu jurnal, prin clasa a 4-a sau a 5-a,parca.
era asa frumos,scriam fiecare prostie pe care o faceam laughing acum cand citesc acele pagini, pot sa spun ca nici macar nu am scris eu.
in prezent, am un caietel.in care imi notez totul.nu il pot numii jurnal. dar in fine.
ma simt extraodrinar dupa ce scriu in el, parca ma mai eliberez de ceva.chiar daca lucrusorul ala ma preseaza.
tin minte ca nu am mai scris de ceva saptamanii in el.nici macar nu stiu unde e.l-am ascuns bine laughing

| FunkySmile a răspuns:

Hi. Si eu cred ca am vreo 3 juranle, cred ca am inceput sa scriu in primul jurnal prin clasa a4a sau a5a cand am primit primul jurnal de la mama de ziua meatongue, era verde parca love struck. Acum nu mai scriu am 15 ani, nu mai am timp si imi pierd ideiile pana scriu si toate cele de aceea ma gandeam la un jurnal video sau audio tongue e mai simplu si rapid >big grinbig grin

| yana_9783 a răspuns:

Am jurnal (recunosc, nu am scris de mult in el, dar totusi il am) si tot ce imi place la el e ca pot sa imi readuc aminte citind ce am facut in anumite zile... de acum 1 an, 2. 3