| CrIsSLoveCristi a întrebat:

BUna

Azi m-am pronzat pe fata si sunt rosie

In cat timp trece roseata?

ca nu imi place

big grin

Răspuns Câştigător
| GrEeNHeArT a răspuns:

Maxim o saptamana minim 3 zile.am patit-o si eulaughing

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cremă de protecție solară de ce nu ai avut pe față? Ori nu știi că sunt explozii solare?
Tamponează cu o compresă pe care ai pus spirt zona feței, evitând cea a ochilor, apoi o cremă hidratantă ori ulei de migdale dulci.
Pa, pa.

| ombladon a răspuns:

La mine a trecut pana a doua zi, depinde cat de bronzata esti...

| ioana1704 a răspuns:

Depinde ce ten ai. daca esti bruneta iti trece mai repede in 2-3 zile. incearca sa folosesti creme " dupa soare "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa stii maxima este de vreo 3-4 zile sau chiar o saptamana. sau ca treaca mai repede in fiecare dimineata iti dai cu crema solara si iti va trece. plus sa-ti dai mereu cu apar rece pe fata