| dianna92 a întrebat:

Cam in cat timp trece roseata de la bronzat? Am stat ieri la soare si m-am bronzat insa am fata rosie si as dori sa stiu cam in cat timp trece aceasta roseata. Nu as vrea sa o maschez cu fond de ten sau alte machiaje pentru ca am fata prea sensibila si pe caldura asta imi ies cu usurinta tot felul de cosuri si bubite de la caldura. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| roland2948 a răspuns:

Buna,pai pe fata iti trec in 3-4 zile.Dar daca te-ai bronzat si pe alte parti ale corpului iti ia cam 1 saptamana. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| dianna92 explică (pentru roland2948):

Pe fata ma interesa in mod principal happy Merci!

1 răspuns: