| BogdanCabau a întrebat:

Camera web de pe laptop nu mai imi merge de fel imi e dezinstalata... cum sa fac sa o instalez am cautat multe drivere si am instalat si nk...

3 răspunsuri:
| Cojolino a răspuns:

Probabil ca nu ai driver-ul instalat corect! Iti sugerez programul Astra32 il gasesti gratis pe google! Cu ajutorul acestuia poti vedea exact cum se numeste camera ta web si sa cauti driverul cel mai bun. Daca nici asa nu merge poate fi o problema tehnica!

| garmette a răspuns:

Cauta kitul de instalare pe net..scrie-i numele pe google si vezi poate dai de site-ul oficial, acolo cauta sectiunea de download-uri.

| BogdanCabau explică (pentru garmette):

Am cautat, am descarcat foarte multe drivere si nimic. inainte mergea camera