| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Cam ce dimensiune ar trebui sa aiba nasul la 15 ani? Al meu are aproximativ 2 cm...Rareori se fac glume pe seama mea dar totusi credeti ca e mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Borntohelp a răspuns:

Nu e atat de mare in comparatie cu altele si nu depaseste lungimea medie... "rareori" se fac glume pe seama oricui happy

2 răspunsuri:
| ArianaDwen a răspuns:

Lol. Cei inferiori se iau si de cele mai mici defecte ale altora. Nu trebuie sa ii bagi in seamawinking
Cat despre nas: nu, nu este mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din instinc la intrebarile de pe site am citit "penis" in loc de nas.

Oricum depinde de fizionomia ta. Poate nasul tau e mare pentru fata mea sau poate nasul meu e mare pentru fata ta