| PandaGirl a întrebat:

Care este cea mai rea zodie din punctul vostru de vedere? Dar cea mai buna?(Bine inteles, in afara de zodia voastra laughing )

48 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cea mai rea zodie este leul
cea mai buna fecioara, dar si cea mai prefacuta si lingusitoare

| carminaburana43 a răspuns:

Cea mai rea zodie m-i se pare cea a fecioarei pentru ca pun datoria inaintea sentimentelor si sunt reci ca gheata pe urma scorpionii din cauza geloziei. In rest sunt ok cu restul zodiilor desi citeodata si capricornii ma enerveaza prin egoismul de care dau dovada.

| ioanaioana a răspuns:

Dupa parerea mea scorpionii sunt cei mai rai pentru cas fitosi si incapatanati si leii is cei mai buni pentru ca stiu cum sa se comporte si oricand poti sa vorbesti cu ei despre orice

| Cristea a răspuns:

Cred ca cea mai buna este leu(eu sunt racsad ) ...sunt cei mai norocosi oameni. o spun din proprie experienta

| costyn162 a răspuns:

Nu prea sunt in domeniu dar o sa-ti raspund la intrebare total subiectiv rezumandu-ma la experienta proprie: cea mai rea zodie este scorpionul, iar cea mai buna zodie este capricornul si gemenii...

| Fragile a răspuns:

Cea mai rea, din punctul meu de vedere: Scorpion(scorpie)
Cea mai buna din punctul meu de vedere:Fecioara(daca esti fata)/Leu(daca esti baiat leu inseamna dominator)
Dar si pesti e frumoas pentru ca daca e o fata pesti spune ca e si fata si "sirena" (de la pesti). Ar fi frumos dar nu e real.
Funda?

| slam a răspuns:

Cea mai rea zodie scorpionul(scorpionii sunt cam posesivi), iar cea mai buna leul smug

| doroteea a răspuns:

Intotdeauna am considerat zodii rele Scorpionul si Varsatorul, dar cred ca cea mai rea este Scorpionultongue. Oamenii din zodia asta am observat ca le pasa numai de ei si nu ii intereseaza de cei din jurul lor, sunt foarte egoisti si ceva asemanator sunt si varsatorii. Nici taurul nu e zodie buna dupa mine, parca nu gandesc taurul, adica nu trebuie sa-i contrazica nimeni, fac doar cum vor ei. Asta e parerea mea si dupa mine, sunt zodii bune sagetatorul (ca eu sunt sagetator rolling on the floor, racul, desi ei sunt foarte timizi si retrasi, leul este cat de cat zodie buna, fecioara, capricornul sunt zodii bune) Din cat observ eu oamneii, cam la asta am ajuns cu concluzie. Si pestii sunt 2 feluri de pesti: unii foarte calmi si foarte buni, si unii exact opusul, ca si scorpionul laughing Tu ce zodie esti?

| daniela_9291 a răspuns:

Cea mai rea este scorpionul(la baieti ma refer cu fetele ma inteleg bine)m-a ranit mult un scorpion x(

si cea mai buna Rac pentru ca sunt sensibili

| Ирина19 a răspuns:

Cea mai rea-Scorpion

Cea mai buna-Fecioara

| MeowWow a răspuns:

Eu am intrat aici sa vad cati au spus Gemeni.Eu una consider ca suntem rai, cu limba ascutita, duali, mincinosi, superficiali,... Si ma face sa ma simt mandra de mine. E rau? laughing

| DeathBat6661 a răspuns:

Cea mai rea, Habar n-am... Poate Racul?laughing
Cea mai buna:Fecioara, Capricornul(eu adicalaughing, Gemeni, Leu si restul zodiilor

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Zodia balanta din punctul meu de vedere e cea mai rea, iar zodia pesti in cele mai multe cazuri mi s-a parut cea mai ok si cea mai generoasa...

| Anduu a răspuns (pentru NutellaIsMyDrug):

De ce zodia balanta ti s-a parut cea mai rea? intreb din pura curiozitate.

| ScandaL a răspuns:

Poi Leul-cea mai rea si cea mai sumbra [Deoarece am un unchi care e leu si ma cam ``bate``laughing)))]

Si cea mai tare e Gemeni big grin

Eo sunt Sagetator

| Mayy a răspuns:

Berbec cea mai complexA zodie. Leu la fel. Sagetator hmm.
Iar cea mai rea : scorpion, balanta. racii (prefacuti). Este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare zodie are parti bune si parti rele...(eu sunt leu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Racul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna e ori pesti ori balanta

| Anduu a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc (sunt balanta) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cite vad eu skorpionul este cea mai rea zodie DA! este adevarat dar,., felul in care iubim o femeie felul in care facem dragoste si toate ce tin de domeniu la un loc numai noi SKORPIONII o facem cel mai bine pu ca dominam totul si vom domina,,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cea mai rea cred ca este fecioara iar cea mai buna in afara fe zodia mea este varsatorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt scorpioana. Sunt puternica si rea cand sunt provocata sau tradata si mi se pare normal. Nu am sa las niciodata pe nimeni sa ma umileasca sau sa-si bata joc de mine si am sa ma apar cum stiu eu mai bine. Nu atac niciodata fara motiv si asta consider ca e un lucru care ar trebui luat in calcul. Nu sunt rea pentru ca ma apar. Si cum s-a scris si mai sus, cred ca zodia mea este capabila de dragostea pura, pasionala si nu se plimba din floare in floare ca altele. Asta pentru ca s-a comentat mult de aceasta zodie. Mie fecioarele mi se par rele, prefacute si egoiste, dar sunt constienta ca sunt foarte sensibile si slabe. Deci nu cred ca exista o zodie cea mai rea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai rea zodie:Balanta, Sagetatorul
cea mai buna: Capricornul, Racul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpionul este cea mai rea zodie posibila... daca le gresesti nu te iarta asa repede trebuie sa le recastigi increderea

| availablehandyman a răspuns:

Varsatori sunt cei mai buni! si scorpioni sunt cei mai rai! pentru ca sunt scorpii

| V1sL0w a răspuns:

Top Zodi.

1.Sagetator
2.fecioara
3.berbec
4.leu
5.pesti
7.balanta
8.gemeni
9.scorpion
10.rac
11.varsator
12.capricorn

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Eu sunt gemeni si e cea mai rea zodie apoi e fecioara si nu pot sa ma inteleg cu ele neam ne certam mereu dar tot eu castig cu viclenia mea. Zodia gemeni pare o zodie blanda dar nu stiti ce se ascunde in spatele ei.Gemenii au personalitatea dubla si de aceea sunt rai si buni depinde de situatie si cum isi schimba personalitatea si de aceea e cea mai rea zodie

| KenVyQ a răspuns:

Cea mai rea -Scorpionul(deoarece este fitos cu multe mofturi si vrea sa fie mereu principalul)
Cea mai buna-Fecioara(este gata sa ii ajute si sa le explice celorlalti tot ce au nevoie implicandu-se la maximum in tot ce tine de prietenie) pe langa asta e si zodia mea

| Mariiaamariiaa a răspuns:

Eu sunt Balanta si cele mai rele zodii mi se par scorpionul,leul, gemenii iar cele mai bune balanta, capricornul, taurul, pestii, fecioara.

| DricA a răspuns:

Eu cred ca la femei cea mai rea zodie e Fecioara iar la barbati Capricornul :)) Dar e doar parerea mea din ce am intalnit pana acum. Am gasit pe zodiacool.ro un articol cu ce e mai rau la fiecare zodie, ai fi surprinsa :))
https://www. zodiacool.ro/blog/horoscop/partea-intunecata-a-fiecarei-zodii-fereste-te-de-unele-dintre-ele-in-astfel-de-momente-102496

| anabatr a răspuns:

Toate zodiile sunt bune, dar cred ca in evidenta iese putin berbecul. sunt foarte sufletisti dupa parerea mea. mai bine las specialistii sa vorbeasca :)) gasesti pe zodiacool.ro toate descrierile zodiilor https://www. zodiacool.ro/zodiac-european

Întrebări recente