| anonim_4396 a întrebat:

Care fata v-ar placea mai mult: una imbracata mai simplu, care vorbeste frumos, elevat si corect sau o fata machiata strident, cu haine mulate, la moda, dar care nu stie sa lege doua vorbe si se balbaie?

10 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

M-as casatori cu fata educata si mi-as trage-o cu manelista.

| Yoana3 a răspuns:

O fata imbracata simplu care vorbeste frumos, elevant si corect happy

| FesCuDungi a răspuns:

O fata imbracata mai simplu, care vorbeste frumos, elevat si corect

| black1white a răspuns:

Oare:thinking

| Laviiiiii a răspuns:

Prima fata seste vazuta bine oricand, oriunde si de oricine. Pe cand cea dea 2-a este considerata de ceilalti o pitipoanca, si acest gen de fata nu le plac decat afemeiatilor si cocalarilor. Sper ca te-am ajutathappy

| がさいゆの a răspuns:

Fata imbracata simplu cu gramatica:nu conteaza cat de sexi esti conteaza vocea, inteligenta si stii uh

| d1onn5o a răspuns:

Niciuna. Sunt o multitudine de fete imbracate simplu, care vorbesc frumos, elevat si corect, dar au intentii urate.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Tu esti prima si te-a parasit loverul pentru cea de-a doua. Am ghicit? Fundik si votik?

| warmheart10 a răspuns:

O fata imbracata mai simplu si care stie ce sa vorbesca deoarece cu ea poti sa discuti ceva si sa-i ceri sfaturi iar cealalta nu prea cred sa aiba prea multi prieteni.

| DanYyy_8015 a răspuns:

Depinde, pentru ce sa ne placawinking