| alexandra2859 a întrebat:

Buna,cat de rari sunt ochii verzi cu maro? are mai mult verde de cat maro dar eu una nu am mai vazut o asemenea combinatie frumoasa incat am ramas cu gura cascata vreo orabig grin.deci ce stiti despre ei? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Mmmm si mie imi plac foarte mult, persoana cu ochii de culoarile astea cred ca e una foarte speciala si rara, cred ca e una la un milion

14 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

Buna tot ce stiu e ca ochii maro nu sunt chiar atat de rari, iar cei verzi daca stau bine sa ma gandesc nu prea am vazut
Sper ca te-am ajutat! Daca da te rog da-mi funda!

| alexandra2859 explică (pentru IAOIADNAA):

Nu vroiam sa spun impreuna colorile astea sa fie.eu am ochi verzi.

| IAOIADNAA a răspuns (pentru alexandra2859):

OW! atunci n-am vazut, dar sunt convinsa ca aceste culori fac o combinatie superba.

| Mădă0611 a răspuns (pentru alexandra2859):

Nu sunt chiar asa rari, eu stiu multe persoana cu ochi verzi caprui, si ai mei sunt asa. E misto cum isi schimba culoarea, in functie de nu stiu ce. laughing Stiam ca sunt caprui cu verde, dar am observat ca uneori sunt verde cu caprui.

| alexandra2859 explică (pentru IAOIADNAA):

Da si eu asa cred.

| alexandra2859 explică (pentru Mădă0611):

Da se schimba...

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Eu am ochii asa

Răspuns utilizator avertizat
| cosmynass a răspuns:

Uite,nu vreau sa-ti stric entuziasmul,dar daca am facut-o imi pare rau,totusi in ultimul timp am vazut tot mai des aceasta nunata,incat am inceput sa cred ca ochii caprui ff. inchisi (spre negrii) sunt mai speciali decat verde cu maro.
Totusi, e o nuanta foarte frumoasa, si cu siguranta merita apreciata.

Ca sa nu te incurci (desi nu cred), iti voi spune totusi ca exista si ochii "cameleoni", adica ochi care isi schimba nuanta.Vezi sa nu fi vazut ceva de genul xD

P.S : stiai ca exista persoane cu nuante deosebit de frumoase? Galben, violet, negru si chiar si rosu! Unele combinatii sunt chiar extraordinare xD
Succes happy

| alexandra2859 explică (pentru cosmynass):

Cei cu ochii rosii sunt bolnavi, le lipseste ceva.nu o sa imi strici entuziasmul pentru ca este prea mare ai dreptate sunt multe persoane cu ochi aceia dar ochii ei nu stiu...sunt mai speciali.eu am ochi verzi cu galben dar totusi ochii ei...si sti eu sunt si fata si fetele nu se apeciaza intre ele si mai rar zice una despre cealalta ca este frumoasalaughing dar ochii acelei fete nu stiu miau capturat atentiabig grin.

| kutter722 a răspuns:

Eu am si ochi verzi da si maro

| alexandra2859 explică (pentru kutter722):

Si eu am ochi verzi cu galben.