| ema_6459 a întrebat:

Buna!
cateodata cand vreau sa las un raspuns acesta nu se trimite adica nu apare la intrebare.
de ce oare?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Trebuie sa mai astepti vreo 5 minute. apare sigur

| Oti a răspuns:

Trebuie sa astepti:dte asigur ca aparehappy
de exemplu du`te la profilul meu si da click pe raspunsurile melebatting eyelashes

| IOANAio9 a răspuns:

Buna!

in momentul in care trimiti raspunsul nu iti apare pe moment, apare dupa 10-15 min!

| Roxaaa0001 a răspuns:

Iti apare la intrebare dupa vreo cateva minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul apare dar nu il vezi tu

| angel99_2049 a răspuns:

Poate ca nu ti.ai confirmat inca contul. Trebuie sa te uiti in mail sa vezi daca ai primit ceva de la TPU. Si daca da o sa poti sa raspunzi. Crede-ma asa am patit si euwinking