| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*. Am si eu o intrebare cam stupida ce-i drept. Deci cand vreau sa etichetez pe cineva pe fb dar nu prietenii de ex vreau sa etichetez,, my cat,, nu pot, atunci cand scriu imi arata pagini si cateodata nu-mi apare nimic.

Un raspuns cat mai rapid daca se poate.
Desigur funda :*

Răspuns Câştigător
| BiiBiia a răspuns:

Danu trebuie sa-ti apara nimic daca nu exista numele pe care il scrii. Tu scrii doar ce vrei si dai enter ok? Incearca si imi spui dupa daca ti-a mers.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult, daca credeti ca nu am fost corecta cu funda imi cer mii de scuze sad

| BiiBiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce... Deci a mers nu?

| BiiBiia a răspuns:

Pai scrii in spatiul ala ce vrei tu si dai enter asa fac si eu si merge. Incearca sper sa te ajute. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru BiiBiia):

Pai nu-mi apare ce vreau eu de ex,, mamiii love struck,, asta mie nu-mi apare

| anonim_4396 explică (pentru BiiBiia):

Imi zice dupa ce dau enter,, scrie orice nume,,

| BiiBiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci iti propun sa scrii ce vrei cum ai zis tu "mami:*" laughing si dupa ce ai scris apesi pe poza dupa pui saceata pe lucrul care l-ai etichetat si vezi dac ti-a aparut ce cuvant ai scris. Eu stiu cum sa fac dar mai mult de atat nuam cumsa ti explic.O sa mai incerc daca nu intelegi. Zimi mai intai ceai facut.

| BiiBiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Danu trebuie sa-ti apara nimic daca nu exista numele pe care il scrii. Tu scrii doar ce vrei si dai enter ok? Incearca si imi spui dupa daca ti-a mers.

| boglaur a răspuns:

Eticheteaza cu orice nume, nu dai pe nici o pagina si pur si simplu scrii in continuare ce nume vrei tu, fara sa dai click pe paginile recomandate de ei.

| anonim_4396 explică (pentru boglaur):

Multumescc a mers multumesc mulr :X