| bubulina06 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face tatalui meu? Tinand cont ca maine este ziua lui, iar el si mama sunt plecati la niste rude iar maine de ziua lui vine acasa.Nu mai am timp sa ma duc sa ii cumpar ceva, m-am gandit sa pun niste afise pe afara in anumite locuri cum "La multi ani tatii". Vreau sugestii:*

Răspuns Câştigător
| adry2001 a răspuns:

Decoreaza casa cat mai frumos ( poti sa mai chemi niste prieteni sa te ajute), ideea cu afisele este foarte buna, poate poti face rost de un tort stiu eu te ajuta cineva, dar apropo afisele nu le fa doar cu la multi ani tati mai scrie esti cel mai bun tatic din lume lucruri care sa arate cu adevarat cat il iubesti, fa putin curat prin casa( cred ca asa o s-o multumesti si pe maicata), si stinge toate becurile te ascunzi undeva, iar cand vine el si le aprinde strigi " Surpriza!" si crede-ma daca urmezi toti pasii tatal tau o sa aiba cea mai frumoasa aniversare. Succea! funda?

| bubulina06 explică (pentru adry2001):

Multumesc mult! Asa am sa fac:*

| adry2001 a răspuns (pentru bubulina06):

Cu placere. sunt fericita ca te-am putut ajuta.

5 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Poate niste felicitari sau niste cadouri manuale.

| PouBlueGirl12 a răspuns:

Cand vine inapoi poti sa le pregatesti un pranz, cina sau cand or venii, si fa-i o felicitare de tine.

| Varant a răspuns:

Esti copilul lui si nu e nevoie de cadouri materiale semnificative... eu cred ca o scrisoare in care sa scrii ce inseamna el pentru tine si un mare la multi ani urmat de o imbratisare este ideal! Dar daca doresti cadou in general hainele sunt cele mai bune cadouri pentru barbati!