| andreutza11 a întrebat:

Maine vine sora mea din Anglia! Si vreau sa ii fac un cadou, tinand cont ca aterizeaza la 7:00, tb. sa-i fac ceva chiar acum. Ce i-as putea face, fara sa cumpar nimic? Ceva ce poate pastra... o amintire! Da-ti idei va rog, ceva rapid si foarte frumos. P. S. Dau Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| ali_2293 a răspuns:

Fai ceva ce crezi ca o sa ii placa si la ce tine ea cel mai mult...gandestete si o sa iti vina o idee cand te gandesti la personalitatea ei.Si gandeste-te ca ei o sa ii placa orice ar fi pentru ca tine la tine.

7 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Nu conteaza ce ii faci atata timp cat vine din inima.Iti spun sigur ca ii va placea

| nykymyky a răspuns:

Nu prea stiu deloc. funda paaaaa

| laurentiu80 a răspuns:

Ai putea sa -i faci un desen daca le ai, chiar daca nu v-a iesi foarte bine cred ca sora ta v-a aprecia gestul

| SorynaSweet a răspuns:

Buna, ai putea sa-i faci o bratara a prieteniei. E simplu de facut si sunt foarte frumoase. Uite cateva inkuri in care vezi cum sa le faci: http://www.youtube.com/user/SorySweet#p/u/3/H-nLdQQjg_0, mai sunt acolo si altele. Sper ca te-am ajutat. Pa, pa! :-h

| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Pai poti sa-i faci un colaj de fotografii pentru ca e usor de facut si e foarte frumos
sau poate vreo bratara ceva facut manual tongue

| catalina_2560 a răspuns:

Pai...ai pute sa ii faci o bratar... daca sti sa impletesti bratari din ate happy.
Sau stiu si eu... ceva facut de tine cred ca o sa ii placahappy

| ionutz124 a răspuns:

Fa-i un desenbig grin...sau un brelocbig grin