| Filimon_Narcis_1995 a întrebat:

Ati putea sa-mi spuneti si voi ce cadou i-as putea da unei fete care implineste frumoasa varsta de 15 ani? Va rog ceva serios. Funda

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Un parfum.

| AriadnaTPU a răspuns:

Un parfum, o rochita, o esarfa, un jurnal, o gentutahappy

| GS_Sebastian_1997 a răspuns:

O floare si un sarut XD happy

| Daaa a răspuns:

Buna.
Un parfum, un ceas, sau de ce nu. o floare big grin

| Ciocoo a răspuns:

Un buchet de flori, o ciocolata buna, un parfum, un ceas, o carte care-i trebuie, alt ceva nu-mi vine in minte. Te poti duce la un magazin de cadouri, poti sa-i mai iei ceva mai... original. happy Cu siguranta vei gasi ceva bun :*. Succes in cautarea cadoului!

| mayasha247 a răspuns:

Cumpara-i bijuterii, o bratara, lantisor etc. sau produse cosmetice, gel de dus, sampon etc...