| Alemoni a întrebat:

Buna!
Ce carti bune cu ingeri imi recomandati?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ColorBubbles a răspuns:

Pai.o carte suuper faina care o ador este ingerul noptii de becca fitzpatrick..seria hush hush...mai este si crescendo( a 2 a carte a seriei hush hush) si mai este si a treia care va aparea vara asta cred...si inca o carte buna este damnare de lauren kate si mai are inca 2 volume ratacire si pasiune! Toate sun foarte faine! sper ca te-am ajutat happy

| Alemoni explică (pentru ColorBubbles):

Multumesc! Damnare, Ratacire, Pasiune le-am citit happy
Iti sunt recunoascatoare pentru recomandarea " ingerul noptii".
Numai bine!

| ColorBubbles a răspuns (pentru Alemoni):

Cu placere! sa stii ca e superba cartea... dupa ce o citesti te rog sa imi lasi un comentariu in care sa imi spui parerea ta happy!

| GreenEyed a răspuns (pentru ColorBubbles):

Damnare si Ratacire sunt super, dar la Pasiune s-au prostit.Au lungit pur si simplu seria. Povestea in sine e geniala, pacat ca ultima carte din serie m-a dezamagit.

| ColorBubbles a răspuns (pentru GreenEyed):

Adevarat! asa spun toate prietenele mele care au citit pasiune!

8 răspunsuri:
| alexa941 a răspuns:

John Connolly - Ingerul negru

| Scrabby a răspuns:

Fanus Neagu- Ingerul a strigat
Dan Brown- Inger si demon