| RoCkeRitZaa a întrebat:

happy ce faceti voi in timpu liber ca eu cateodata ma plictisesk de mor si nu stiu ce sa fac big grin ce sugestii aveti?happy

6 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Poti asculta muzica, stai pe net, pe TPU, joaca-te, mai citeste, rasfoieste o revista, vorbeste la telefon cu cea/cel mai bun prieten care sa nu te plictiseasca si mai rau, poti face exercitii(sport), te plimbi, faci poze, iti faci unghiile, mergi la cumparaturi, iesi cu prietenii, uite-te la un film, mergi la plaja daca stai in cta si cel mai important sa te relaxezi...

| Psihiatra a răspuns:

Sincera sa fiu, si eu patzesc la fel.Nu vrei sa ne plictisim impreuna?laughing Glumeam. Potzi sa te uiti online la serialul tau preferat(eu cand chiar n`am ce face ma uit la Narutotongue ) poti juca diferite jocuri(eu joc sims si timpul zboara)desenez/pictez, dar de obicei ask muzica happy. Sper sa te fi ajutat :*

| Sua a răspuns:

Pentru mine nu exista,, plictiseala''

Poti sa
faci farse la telefon
iesi cu prietenii
citesti o carte
citesti bancuri
raspunzi pe TPU
dansezi
canti
faci flotari
stai in cap
te duci intr-un bar si sa bei de suparare ca n-ai ce face

numai stiu... sper ca te-am ajutat
daca da, funda pls

| Clever a răspuns:

Nu exista plictiseala pe lumea astawinking exista doar lenesi care nu vorphbbbbt. poti face multe lucruri interesante de exemplu sa te emancipeziwinking sunt sigur ca vrei la fel de mult ca si mine sa cunosti mai multe: poti citi o carte de exhappy bafta!

| Alina_8184 a răspuns:

Pai eu imi fac unghiile sau ma uit la un film sau povestesc cu mami:d sau ma mai uit pe geam sau imi sun prietenii daca iesim pe afara.Nu stiu, chestii din astea ce-mi vin atunci :d

| bianca a răspuns:

Reprezentant avon

add bia_coolgirl94