| GeorgianaDragus a întrebat:

Ce i.ar placea unul baiat de ziua lui? Vine ziua prietenului meu si chiar nu stiu ce sa ii iau. Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Cati ani are? Daca are sub 11 un joc ceva si daca are dupa 11 un tricou personalizat bani (cel putiz 50 lei daca e prieten bun rau) etc funda?

| GeorgianaDragus explică:

14 ani

| brandiburu a răspuns:

Voi de ce sunteti impreuna daca nu stii ce sa ii cumperi nici macar de ziua lui de nastere? Crezi ca daca ceri parerea unor necunoscuti vei da lovitura?

| MiniMo a răspuns:

Un album cu voi doi, cele mai frumoase amintiri!
Succes happy!

| cosmin2344 a răspuns:

Intamplator astazi este ziua mea,sincer,cel mai mult imi doresc ca ea sa vina sa fim impreuna,si-apoi daca vrei intr-adevar sa fii o lady,trebuie sa stii ce-l pasioneaza, ce-i place, de ex. daca-i place pescuitul cumpara-i o undita... sper sa te fi ajutat

| KenWooD2012 a răspuns:

Un ursulet de plus cu inimoarahappy