| ILoveWeekends a întrebat:

Voi ce credeti ca ar fi frumos sa ii iau prietenului meu de Ziua Indragostitilor? Este fan Skrillex si zicea ca i-ar placea un tricou cu el, dar nu stiu de unde sa iau asta. Oricum ce alte idei mai aveti?

Răspuns Câştigător
| Luis_Mary_1998 a răspuns:

Tu tot ce trebuie sa faci e sa.i iei din inima ceva! dupa parerea mea este cadoul perfect! dar ai putea merge in Omnia si sa.i personalizezi un tricou negru sau alb pentru ca il poate purta si la scoala! te pupppppp kiss

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Personalizeaza un tricou daca tot este fan Skrillex

| M1hai a răspuns:

Buna incearca aici cu un tricou personalizat :) http://www.tshirt-factory.ro/

| IzabellaLove a răspuns:

Incearca sa-i faci ceva cu manuta ta si o sa vz ca va aprecia multtt